Rüyada Vinç Görmek

Rüyada vinç görmek , son zamanlarda sıkıntı içinde bulunduğunuza ve ağır bir borcun altına gireceğinizi gösterir.

Rüyada vinç görmek, çok zor bir döneme gireceğinize ve çok büyük bir borcun altına gireceğinize yorumlanır.

Ağır bir borç altına gireceksiniz.

Rüyada vinç görmek, isinizin düzelecegine, sagliginizin yerine gelecegine, temiz havaya ihtiyaciniz olduguna, böyle bir yere tasinmaniz gerektigine delalet eder.

Ağır bir borç altına gireceksiniz.

Ağır bir borç altına gireceksiniz.

Vinç kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Vinç Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Biz arkadaşlarımla tır konteynerin içindeyiz ve mıknatıslı bir vinç bizi konteynerin tepesinden tutarak yukarı kaldırıyor ama meğerse bu bir eğlence mekanizmasıymış. Bizi aşağı indiriyor, çıkartıyor hızlıca, döndürüyor, sonra rüya birden bulutların üzerinde devam ediyor ama hafif yağmur bulutları gibi biz uçağın üzerindeyiz. Bu sefer bir kişi kendini bırakıyor bulutların içine ve süzülüyor yere. Ben de birini atlamasın burada dengede durmayı başarabiliriz diye ikna etmeye çalışıyorum. Bunun anlamı nedir?

  2. Yüksek katlı bina yapımında vinç kullanılıyordu. Vinçten beton üzerine mısır taneleri dökülüyordu çuvalla mısırdan tadıyorum tadı ne kadar iyi olursa o kadar sağlam olurmuş. Tadı güzeldi birde binaların yapımı Recep Tayyip Erdoğan’a aitmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir