Rüyada Banka Görmek

Ayrıca bkz: Bankamatik, Çek

Rüyada bankada çok paranız olduğunu görmek, zengin olacağınızın işaretidir.

Rüyada banka görmek, başka bir tabirciye göre de para kaybedileceğine işarettir.

Rüyada para çekmek, para açısından rahatlayacağınız ve iş hayatında başarılı olacağınız anlamına gelir.

Rüyasında bankada olduğunu gören kişi, çevresinden türlü laflar, dedikodular ve söylentiler duyarak şaşıracak demektir.

Rüyada görülen banka aydınlıksa, kişi zarar görmeyecek demektir.

Rüyada bir bankadan para çektiğinizi görmek, hafızanızın zayıflayacağına, unutkan bir kimse olacağınıza delalet eder.

Banka

“Rüyada Banka Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda bir tırla İzmir’e girmek istiyoruz. Şoför çok eski babacan olduğunu bildiğim çocukluk arkadaşım.(Şu an büyük bir bankada müdür) İzmir’de kurumuma ait broşür dağıtacakmışız.(Ben tekirdağ’da yaşıyorum gerçekte).Yalnız bir ara 2 tane adam görüyoruz (zannediyorum biri polis) bizimle konuşuyorlar. “Şehir merkezine giremezsiniz” vs diyorlar(koca tır ya ) arkadaşım bana “Diğerinin de kurumu var o yüzden engellemeye çalışıyor” gibi bir şeyler söylüyor. Bu işler hep böyle dönüyor tarzında. Kararlıkla yapmamız lazım vs gibi ama “Nasıl yapacağız” diye de sıkıntı yapıyor. Ben de ona sen bir şekilde beni götür olmadı ben dağıtırım diyorum. Not: Gerçek hayatta da şu sıralar tüm ülke çapında bir anaokulu zinciri kurmak gibi bir hayalim var. Gerekli imkan ve maddiyata sahip değilim. Nasıl yaparım diye projelendiriyorum sürekli. Yorumunuzu uygun bulmanız durumunda bekliyorum. Teşekkür ederim.

    1. Kur’an yorumlarına bakınca biraz bilgim var. Yer önemli ve insan tipi önemli. İnsan tipi polis polisler iyidir ifadesini taşır. İzmir’se başka bir yer iyiliğini gösterir. Geldim geleli giremezsiniz ifadesini veriyorlar ya işte orada bu işe girişme anlamında iyi meleklerin rüyana girip anlattığını zannediyorum.

  2. Rüyamda bir arkadaşımın topal, kısa boylu ve gözlüklü olduğunu ve gözlerinin az gördüğünü gördüm ve onu öptüm.

  3. Rüyamda banka soygunu yapıyorum ama silahlı falan değil. Ana kasayı tır girecek şekilde kesiyorum. Tıra palet palet para yüklüyorum. Anlam veremedim. Birisi yorumlayabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

  4. Anlamına baktım ama gene de bakılsın. Yani bir banka açılıyormuş içine giriyoruz, şeker dağıtıyorlarmış. Ben bir bana birde oğluma alıyorum. Sonra büyük bir kayacağın üstüne binip parktaki çocukların üstüne giydiği kayacaklar var ya o, alt kata iniyoruz. Mavi şekerin rengiydi. Mavi de ışıklar var bankada. Bundan da huzur duyuyorum rüyamda.

  5. Rüyayı gören kişi teyzem oluyor. Teyzemin doğumuna 1 hafta var ve anneannem 3 hafta önce öldü. Teyzem rüyasında anneannemin ölüm parasını almak için bir bankaya gidiyormuş sadece bir bankadan alınıyormuş. Bankanın adı da İkra bankasıymış. Teyzem bankayı araya araya bulmuş. Binada kocaman İkra yazıyormuş. Sonra da uyanmış. Acaba Allah tarafından kızıma isim mi gönderildi diye merak ediyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir