Rüyada Bakkal Görmek

Ayrıca bkz: Veresiye Görmek

Rüyada bakkal görmek, kısmet ve rızka delalet eder ve herkese iyiliğe ve adalete işarettir.

Rüyada bakkal dükkanının kapalı olduğunu görmek, maddi sıkıntılar yüzünden darlık çekmeye delalet eder.

Rüyada bakkal görmek üç şekilde tabir olunur:

1) Dünya işlerinde kazanca,

2) Çalışma ve gayrete,

3) Hayır ve menfaate.

Rüyada bakkal görmek ne demek, sırlara vakıf, kişinin maddi durumunu bilen kimseye işarettir. 

Rüyada bakkalın verdiklerine karşılık para almaması, çevreden iyilik görmeye delalet eder. Bakkalın insanı dikkatle dinlemesi ya da söylenenleri not alması, devlet adına bilgi toplayan birine işarettir.

Bakkal bazen peşin para ile yapılacak kârlı ticarete ya da satın alınacak mala delalet eder. Çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuza ve kimsenin hakkına göz dikmediğinize işarettir.

Rüyada bakkaldan alışveriş yapmak, kişinin kısmetinin açılacağına işarettir.

Rüyada bir bakkal dükkanına girdiğini görmek, kişinin evine yeni bir şeyler satın alacağına; bakkaldan bazı yiyecek maddeleri alıp evine getirdiğini görmek, kişinin beklediği bir işinin olacağına ve eline hayli para geçeceğine delalet eder.

Rüyada bakkaldan şeker ve ona benzer tatlı şeyler aldığını görmek, kişinin beklemediği misafirleri ağırlamak zorunda kalacağına; bir bakkalla dükkan içinde el sıkıştığını görmek, yiyecek bakımından sıkıntıya düşüleceğine işaret eder.

Rüyada bakkal dükkanının kapalı olduğunu görmek, rızık yüzünden darlık çekeceğinize işarettir.

Bakkal

“Rüyada Bakkal Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda kendim bakkallık yapıyordum. Tanıdık bir bayan gelip ekmek istiyordu, ben de ekmekleri verip parasını alıyordum. Ama yukarıdaki yorumda bakkallık yapmak yazmıyor. Bu rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. İyi günler.

  2. Arkadaşım vefat ediyor ve bana bakkal dükkanını bırakıyor. Ben de orayı işletmeye başlıyorum. Bakkalda ekmekler ve sebzeler var. Ben de ağlaya ağlaya oradayım. Teşekkürler.

  3. Rüyamda kız kardeşimle bakkala gidiyoruz. Ben bakkala çekinerek gidiyorum bakkalın oğlu var diye sonra bakkaldan çikolata, bisküvi alıyorum. Bakkalın oğlu ile biraz konuşuyoruz sonra bakkalın oğlu gidiyor ve ben de uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir