Rüyada Bakır Görmek

Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söz ile tabir olunur.
Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden kurtulmaya delalet eder.
Rüyada bakır veya başka bir madenden para görmek, iflasa, fakr ü zarurete ve hakarete delalet eder.
Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendisine verildiğini görmek, biriyle kavga etmeye ve aradaki fitneye işarettir.
Bakır görmek mala ve maddi ferahlamaya,
Bakırı elinde tutmak, düşmanından gelecek zarara,
Bakır kap; rızka,
Bakırcı görmek, iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.
Rüyasında bakır gören kişi, mutlu bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacak demektir.
Rüyada bir madenden bakır çıkardığını görmek, kısmetinizin artacağına;
Madeni izabe edip levha halinde bakır elde ettiğini görmek, kişinin yaptığı işten hayır göreceğine ve para kazanacağına;
Bakırı işleyip kapkacak haline getirdiğini görmek, teşebbüs ettiği bir işte başarı kazanacağına işarettir.

Bakır kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bakır Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Başka biri rüyasında beni elimde bakır süzgeçle görmesi ne anlama gelir? Acil cevap bekliyorum lütfen, teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir