Rüyada Takip Görmek

Rüyada biri tarafından takip edildiğinizi görmek; sonu iyi olmayan ve sizi çok üzecek bir aşk yaşayacağınıza işarettir.

Takip kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Takip Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Bir araçla yalnız seyahat ediyorum. Yol kenarında kardeşlerimi, yeğenlerimi görüyorum. Aracı durdurup yanlarına gidiyorum. Beni fark etmiyorlar, duymuyorlar, şakamı yapıyorlar diye düşünüyorum, dokunmak istiyorum, dokunamıyorum, sanki hayalet gibi sonra o sırada kayın biraderim tahsil oluyor. “Enişte beni takip et” diyor. O bir araçla gidiyor, ben de bir bisikletle takip ediyorum. Bir süre takip ettikten sonra kaybediyorum sonra uyanıyorum. Sevgili yorumcu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

  2. Sevdiğim kişinin beni takip ettiğini benim de onu takip ettiğimi görüyorum. Birbirimizi takip ettikten sonra onu kaybediyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  3. Rüyamda ana yol üzerinde bir şeylerle uğraşırken araba ile bir aile geliyor ve giderken küçük çocuğu unutuyorlar. Çocuğu onlara teslim etmek için götürecekken tam kucaklayacağım bebeği, sağ koltuk altında bir şişlik gibi çıkıntı gibi sert bir şey var neyse çocuğu götürdüm teslim ettim. Adam bana para vermeye kalktı ilk başta almadım sonradan kabul ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir