Rüyada Bahar Görmek

Bahar, çiçek mevsimi ve bütün nebatların yeniden boy verme zamanıdır.
Rüyada bahara erdiğini görmek, servet, afiyet, huzur ve sükuna delalet eder.
Ayak altında ezilen bahar çiçeklerini görmek, hayal kırıklığına ve talihin döneceğine işarettir.
Rüyada bahçesindeki ağaçları çiçek açmış görmek, murada ermeye işarettir.
Bekar birinin bahar çiçekleri topladığını görmesi, yakında evleneceğine delalet eder.
Bir hastanın bahar çiçeklerinden çelenk yapıp başına taktığını görmesi, hastalıktan şifa bulacağına işarettir.
Rüyada bahar çiçekleri görmek, huzura ve mutluluğa, rızkın genişlemesine, bolluk ve berekete, sıkıntı ve dertlerinizin dağılmasına, fakirlikten kurtulmaya, her türlü korkudan emin olmaya ve arzularınıza kavuşmaya işaret eder.
Rüyada bahar mevsiminde olduğunuzu görmek; asla elde edemeyeceğiniz bir arzunuz olduğuna işarettir.

Bahar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir