Rüyada Şarkı Görmek

Rüyada şarkı her ne surette görülürse görülsün, elem, keder ve gözyaşıyla yorumlanır.

Rüyada şarkı söylemek surette görülürse görülsün kötü haber, göz yaşı ve acı işaretidir.

Rüyada şarkı söylemek, mutluluğun ve güzel haberlerin işaretidir.

Sevinç, güzel haberdir.

Şarkı söylemek, mutluluk ve huzur ifadesidir.

Şarkı söylemek, mutluluk ve huzur ifadesidir.

Şarkı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Şarkı Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda ben şarkı söylüyordum. Benim sesim bana gelmiyordu ama karşımdaki adam ağlıyordu. Bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda sahneye koşarak zıpladım ve elime mikrofonu alıp şarkı söylemeye başladım. Bildiğin konser verdim ve sahnenin üstü kalabalıktı. Herkes bana bakıyordu. Konser vermek o kadar zor, o kadar da heyecanlı değil, tam tersi ki tamamen çok zevkli olduğunu düşündüm. Anlamı nedir?

  3. İki kez aynı şekilde çaresizim diye bir sesle uyanıyorum. Camdan dışarı bakıyorum kimse yok. Kulaklarımdan gitmiyor çaresizim diye bir ses şarkı mı, ilahi mi, bilmiyorum. Yanıtlar mısın?

  4. Rüyamda deniz sekinin iyisin tabii şarkısını duyuyorum ne demek aydınlık bir yerdeyim ama kimseyi göremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir