Rüyada Şampuan Görmek

Bkz: Yıkanmak

Rüyada saçlarınızı şampuanladığınızı görmek, bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal dünyasında yaşadığınızı; artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini bildirir.

Rüyada saçlarınızı şampuanladığınızı görmek, birtakım sıkıntı ve sorunlardan yakında kurtulacağınız anlamına gelir.

Rüyada saçlarınızı şampuanladığınızı görürseniz; bu rüya, birtakım sıkıntı ve sorunlardan çok yakında kurtulacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal aleminde yaşadığınızın işaretidir. Ayaklarınızın yere daha sağlam basmasında fayda var.

Saçlarınızı şampuanladığınızı görürseniz; bu, birtakım sıkıntı ve sorunlardan çok yakında kurtulacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal aleminde yaşadığınızın işaretidir. Ayaklarınızın yere daha sağlam basmasında fayda var.

Şampuan

“Rüyada Şampuan Görmek” için bir yorum

  1. Ben rüyamda bir sürü şampuan aldığımı dolapların içinde görüyorum neyi açsam şampuan var “Ne kadar çok şampuan almışım” diyorum. Fakat sizin tabirlerinizde sadece saç yıkamak ve köpük üzerine yorumlanmış. Tabirinizdeki saç yıkama kategorisine girmesi gerek aradığımı bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir