Rüyada Azil Görmek

Ayrıca bkz: Azledilmek (Göreve Son Verme)

Rüyada görevden alınmak memur için vazifenin devam ve bekasına, diğerleri için sıkıntılı uğraşlara, aynı görevle başka yere ya da başka bir göreve tayin edilmeye, bazen maddi zarara delalet eder.

Rüyada bir kimsenin memur iken rüyasında azledildiğini görmesi hayra yorumlanmaz. Bu tarz bir rüya o kimsenin dinen ihmalkar olduğuna ve ibadetini gereği gibi yapmadığına işarettir.

Rüyada kişinin kendisini bir daire amiri olarak ve maiyetinde bulunan bir kimseyi işinden çıkardığını görmesi, o kimsenin eşinden ayrılacağına delalettir.

Rüyada kişinin kendisinin işinden çıkarıldığını ve yerine başka birinin atandığını görmesi, bazı sevmediği kişiler tarafından aleyhinde birtakım işler çevrildiğine, işlerine sıkı sıkıya sarılması gerektiğine delalet eder.

Azil

“Rüyada Azil Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyada müdürün gelip, hiç tayin falan istemeden, senin tayinin şuraya cıktı demesi ne anlama gelir?

  2. AÖF kamu yönetimi öğrencisiyim ve 4 sene matematik dersinden kaldım. Ve 4 senedir de dondurdum. “Bu gerçek hayattaki durumum.” Rüyamda matematik dersinden 90 almışım, birisi gülerek bunu haber veriyor. Çok mutlu oluyorum ve sanki 3-4 kişi gibiler, tanımıyorum kişileri. Bir diğeri de “Sağlık kurumlarına müfettiş olarak atandın” diyor. Ben de “Ben kamu yönetimi öğrencisiyim” diyorum o da “Daha önce bitirdiğin üniversiteden dolayı atandın” diyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir