Rüyada Ad Görmek

Bir insanın ismi o kişinin künyesidir ve anlamı çok büyük değer taşımaktadır.
Rüyasında adının başka bir isimle değiştiğini gören kişi, yeni bir hayata başlar ve mutlu olur.

Kişinin rüyasında isim değiştiğini görmesi, hayırlı olayların gerçekleşeceğine, saadet ve mutluluk dolu günlere işarettir.
Kişinin kendisine güzel bir isimle hitap edildiğini görmesi, izzet ve şeref içinde bir ömür süreceğine delalet eder.
Kişinin kendisine anlamsız ve sevimsiz bir isimle hitap edildiğini görmesi, hayatı boyunca çirkin bir nam ile anılacağına delalet eder.
Rüya esnasında, Ebucehil (cehalet babası) ve Ebuleheb (ateş babası) gibi kötü isimler işitmek; kötü olayların yaşanacağına işarettir.
Rüyada dinen önemli kişilerin isimleriyle anıldığını görmek, (Muhammed, Ali, Ahmed, Said, Salih gibi) huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

Ad kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ad Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyada kuma gömülmüş künyenin kumdan sadece ismi görünen ve künyede Osman adında biri ve annesinin adını görmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir