Rüyada Açma Görmek

Rüyada açma yemek, kişinin bir yoksulu düşüneceğine ve onun durumu hakkında bir şeyler vaat edeceğine delalet eder.
Açma, yoksula verdiğiniz vaadin çok önemli ve değerli olduğunu işaret eder.
Rüyada açma görmek, değiştirmek istediğiniz konudaki vaadinizi gerçekleştirmeniz gerektiğine işarettir.
Rüyada açma görmek, eğer sizden daha kötü durumda olan birine söz verdiyseniz, o sözü tutmanız gerektiğine delalet eder.
Ucu boş olan konuşmalar yapmamanız, boş laflar etmemeniz gerektiğine işarettir.
Rüyada açma görmek, tuttuğunuz adaklarınıza ve verdiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerektiği anlamına da gelir. Rüyada açma yemek genel olarak verilen sözleri en kısa zamanda gerçekleştirmeniz gerektiğini işaret eder.

Açma kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Açma Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda yağmurlu bir havada yürürken yerde hamur işi olan açmayı yarım olarak görüyorum. Alsam mı, almasam mı, derken almayıp yoluma devam ediyorum. Ve yol boyu alıp bir kenara koymadım diye çok üzülüyorum. Ne demek oluyor ki acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir