Rüyada Palamut ağacı Görmek

Rüyada palamut agaci görmek, zengin, fakat inatçi, ancak hile ile: para kazanan biri ile yorumlanir.

Palamut ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Palamut ağacı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Çobanlık yaptığımı gördüm bizim köyde. Keçiler arpa tarlasının içinde bir yeri eşeledi ve orada önce elle düzeltilmiş taşları gördüm onları kaldırıp altında sıcak fırın ekmeği vardı. Onları gördüm ardından define gördüm ekmeğin ardından. Definenin içinde küçük bir parça aldım elimde açıldı o parça, tıpkı bir saat gibi ve yayı sağ elimin orta parmağına battı. Benim yanımda babam vardı, definenin içinde altın zincir çıkardı (1,5 ya da 2 metre gibiydi. Asker geldi yanıma, ardından paylaşmamı istedi ve uyandım… Ne anlama gediğini bana anlatabilir misiniz lütfen?

  2. Rüyamda meşe palamudu topluyordum. Yerden alıp bir kaba koyuyordum onlarda zeytine dönüşüyordu. Ne anlama geldiğini bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir