Rüyada Örgü Örmek Görmek

Rüyada örgü örmek veya birisini örerken görmek, herkes için geleceği parlak bir arkadaşlığa işarettir.

Rüyada örgü örmek, kişinin kendi gayreti, emeği, zekası ile bir işten başarı sağlayacağına işarettir.

Örgü Örmek


Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir.

Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Rüyanızda ana nesne olarak Örgü örmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Örgü Örmek Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Annem kız kardeşimin saçını örüyordu. Sen örmeyi bilmiyordun, nasıl örüyorsun diye bakarken bırakıyor sonra çözülüyor. Ben taradım, örmeye başlayacaktım.

  2. Rüyamda bebek battaniyesi örüyorum. 3 tane başlamışım üçü de yarım bir halk eğitim hocasına götürüyorum hangisini devam ettireyim hangisi güzel olmuş diye.

  3. Merhaba. Bir yerdeyiz yanımda annemde var, ben gri renkte bir kazak ördüm çok az bir yeri kaldı ve giydim .Etek vardı bir de bende çok güzel oldu dedim gerçekten de çok beğenmiştim. Sonra çıkardım devam etmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir