Rüyada Oynamak Görmek

Rüyada oyun görmek sıkıntıdır. Ama rüyada çocukların oynadığını görmek, aile için hayırlı olay, olumlu iştir.

Rüyada oynamak görmek musibet, hastalık ile yorumlanır. Bazı tabirciler demişlerdir ki: Bir kimse rüyada oynadığını görse, bir musibete uğrar veya hasta olur. Yahut halk arasında itibarı düşerek işi rezalete varır.

Rüyada tanınmış bir kişinin karşısında oynadığını görmek, o kimseyle alay etmeğe delalet eder. Kendi karşısında bir topluluğun oynadıklarını görmek, halkın kendisi ile alay ettiklerine işarettir.

Cafer-i Sadık’a göre rüyada oynamak üç şekilde yorumlanır: Gam ve keder, bela ve musibet, kadir eksikliği.

Rüyada herhangi bir şekilde oyun oynadığını görmek rakiplerinin kendisini alt etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarına, hile ve desise ile ticaretinin veya düşündüğü işlerin önüne geçmek istediklerine delalet eder.

Rüyada satranç dama, tavla gibi oyunları oynadığını görmek, işlerinizde bazı yeni düzen kurmak istediğinize işarettir. 

Rüyada kâğıt oynadığını görmek, arkadaşların arasında sır saklayıp işlerini kimseye açıklamadığına; bir kırda herhangi şekilde oynadığını görmek, bir şirket kurup kazanca kavuşacağına delalet eder.

Rüyada top oynadığını görmek, ticaret hususunda bazı anlaşmalar yapacağına ve yeni bazı işlere atılacağına delalet eder.

(Ayrıca bkz: Rüyada Oyun Oynamak Görmek, Rüyada As (Kağıt Oyununda) Görmek, Rüyada Talih oyunları Görmek)

Oynamak

“Rüyada Oynamak Görmek” için bir yorum

  1. Kız kardeşim lila renkli bir elbise giymiş, onun düğününü yapıyoruz. Kardeşim çok mutsuz duruyor ama en pembe renkli elbisemle çok mutlu bir şekilde oynuyorum. Yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir