Rüyada Nefes Görmek

Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi, artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir.

Rüyasında zor nefes aldığını gören kişinin, etrafında onun kötülüğünü isteyen kişilerin olduğuna ve bu kişilere çok dikkat etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların takdirini kazanacaksınız. Kötü bir nefes kokusu, tuzağa düşme ihtimaliniz olduğunun işaretidir.

Rüyada sık sık nefes almak, can sıkıntısına yorumlanır.

Bkz. Nefes Tutulması, Nefes Darlığı

Rüyada nefesinizin kesildiğini görmek; bir hastalığa tutulacağınıza yada eşyalarınızı değiştireceğinize veya çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Birinin son nefesini vermek üzere olduğunu görmek, tanıdığınız birinin ölüm haberini alacağınıza işarettir.

Nefes

“Rüyada Nefes Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Ya benim rüyamda karanlık bir yer vardı oraya indikçe nefesim kesiliyordu ve bu 1 haftadır sürüyor, halen görüyorum. Bu ne anlama geliyor?

  2. Rüyamda tam olarak görmüyorum ama bir kadın olduğunu algıladığım biri arkamdan yetişmeye çalışıyor ve ben ahşap eski kapılı bir eve girip kapıyı hızla kapatıyorum. Kilit yerlerini bulup kendimce bir yerlerden kapatıyorum. Ancak kilide yakın bir yerde bir 15 cm. kadar bir açıklık var elini oradan sokup bana uzatmaya çalışıyor. O sırada uyandım.

    Nasıl yorumlarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir