Rüyada Nefes Görmek

Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir.

Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır.

Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların takdirini kazanacaksınız.Kötü bir nefes kokusu, tuzağa düşme ihtimaliniz olduğunun işaretidir.

Rüyada sik sik nefes almak, can sikintisina yorumlanır.

Rüyada nefesinizin kesildiğini görmek; bir hastalığa tutulacağınıza yada eşyalarınızı değiştireceğinize veya çocuk sahibi olacağınıza, birinin son nefesini vermek üzere olduğunu görmek; tanıdığınız birinin ölüm haberini alacağınıza işarettir.

Nefes

“Rüyada Nefes Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Ya benim rüyamda karanlık bir yer vardı oraya indikçe nefesim kesiliyordu ve bu 1 haftadır sürüyor, halen görüyorum. Bu ne anlama geliyor?

  2. Rüyamda tam olarak görmüyorum ama bir kadın olduğunu algıladığım biri arkamdan yetişmeye çalışıyor ve ben ahşap eski kapılı bir eve girip kapıyı hızla kapatıyorum. Kilit yerlerini bulup kendimce bir yerlerden kapatıyorum. Ancak kilide yakın bir yerde bir 15 cm. kadar bir açıklık var elini oradan sokup bana uzatmaya çalışıyor. O sırada uyandım.

    Nasıl yorumlarsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir