Rüyada Asfalt Görmek

Ayrıca bkz: Yol Üzeri

Rüyada bir yola asfalt döküldüğünü görmek, çalışma hayatınızda daha çok çalışmanız için amiriniz tarafından uyarıldığınıza işarettir.

Rüyada bir asfalt yolda yürüdüğünüzü görmek, işinizde eksiksiz ve düzenli çalıştığınıza delalet eder.

Rüyada yeni dökülen asfalt bir yolda yürüyüp ayaklarınızın katrana battığını görmek, hayatınızın düzensiz bir şekilde devam ettiğine işarettir.

Asfalt

“Rüyada Asfalt Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda daha önce yaşadığım samsun ilinde semtimin caddesine ve ara sokaklara asfalt dökülüyor fakat dökülen asfalt çok kalın “Neden, bu kadar kalın dökülüyor?” diye silindiri kullanan operatörle konuşuyorum. Dökülen asfalt iyi olmuyor, hemen çözülüyor, her taraf asfalt olmuş, berbat bir durum. Bir türlü asfaltı tutturamıyorlar.

  2. Rüyamda 3.katta balkondayım. Yanar dağ patlamış ama lav görmüyorum. Sıcaklık var, hissediyorum. Biri söylüyor ben de hortumla yolun sıcaklığı gitsin diye suluyorum. Dışarı çıktım. Asfaltta yürüyorum ama lav asfaltın altındaymış ben etkilenmiyorum.

  3. Ben rüyada çok güzel ve düzgün bir asfalt yola oturuyorum ve yol araba gibi süratle gidiyor. Virajlara giriyorum, virajları da süratli bir şekilde dönerek gidiyordum ve güzel ağaçlıklı yerlerden de geçtim. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir