Rüyada Mahkeme Görmek

Rüyada yeryüzü mahkemelerini görmek, adaletin gecikmesine, üzüntü ve kedere; mahkeme bazen mağdurun bu halinin giderilmesine, zalimin üzülmesine işarettir. Rüyada mahşerdeki mahkemeyi görmek; tam ve mutlak adalete, her şeyin ve her kişinin gerçek yüzünün ortaya çıkmasına, kimilerinin üzülüp, kimelirinin sevinmesine delalet eder.

Bkz: Mahkeme Katibi

Rüyada hukuk işlerine bakan mahkeme görmek, çok hayırlıdır. Ceza mahkemelerini görmek ise, sıkıntı ve şiddetle tabir edilir. Rüyada mahkemede dinleyici veya şahit olarak bulunmak, heyecan ve olaylarla karşı karşıya olduğunu gösterir.

Rüyada hukuk mahkemesi görmek; bol kazanca, berekete ve ferahlığa işarettir.

Rüyada ceza mahkemesi görmek; zarara, üzüntüye, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağına, düşmanlarınızla mücadele etmek zorunda kalacağınıza işarettir. Arkadaşlarınız, başınız çok sıkıntı açacaklar anlamındadır.

Rüyada mahkeme görmek çok hayırlıdır. Büyük mahkeme salonlarını görmek ise, yeni kişiler ile tanışılacağına yorulur. Mahkemede şahit olduğunu görmek, sürpriz gelişmelere ve yeni bir yolculuğa delalet eder.

Bkz: Mübaşir

Rüyada mahkeme salonunu görmek, rüya sahibine büyük keyif verecek ve kanını kaynatacak bazı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi daha bu haberi alır almaz, kalbi yerinden çıkacakmış gibi çarpmaya başlayacaktır. Büyük mutluluk anlamına gelir.

Rüyada hukuk işlerine bakan mahkeme görmek, eğer kişinin devlet kapısında bir işi varsa, kendisini üzecek bir sonuç alacak demektir. Devlet kapısında herhangi bir işi yoksa da iyiye gitmesini beklediği bir işinin olumsuz şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir.

Mahkeme

“Rüyada Mahkeme Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda gördüm sacım uzamış ve kurtlanmıştı. Kurt düştü yere aldım tekrar sacıma bıraktım. Anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir