Rüyada Lise Görmek

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada lisede okuduğunu görmek, rüyayı gören kişinin karşına yeni fırsatlar çıkacağına delalet eder.

Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli şeylerden mahrum kalmış olduğunu anlar.

Rüyada bir lisede öğrenci olarak bulunduğunu görmek, çalışmalarınızdan iyi sonuçlar alacak, herkesin beğenisini kazanacağınıza işarettir.

Ayrıca bkz: Mektep 

Lise

“Rüyada Lise Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Liseye daha başlamadım, bu sene başlayacağım. Lise tercihleri yaptım. Rüyamda gideceğim liseyi söylediler. Ne anlama geliyor bu?

  2. Ben bu yaz lise tercihleri yapacağım. Rüyamda 4 tane bizim eve yakın olan liseleri yazmıştım. Ne anlama geliyor bu?

    1. Bende senin rüyana benzer bir rüya gördüm şuan o rüyanda yazdığın okullardan birisine mi gidiyorsun acaba?

  3. Rüyayı tam hatırlamıyorum hatırladığım kısımlar; bir liseye öğrenci olarak geldim yemekhaneye gittim. Yanımda tanımadığım dostlarım vardı. Arkamda bir kız vardı, güzel bir kız bana asıldı. Bana bir şeyler uzattı sonra birden her şey değişti. Yatakhanedeydim yatıyordum ara ara kalkıp ışıkları açıyor ve insanları uyandırmaya çalışıyordum. Sonra tekrar her şey değişti annemin yanında kız olarak duruyordum. Annem; “Nerde kalacaksın?” dedi. Ben; [susmuş durumda] annem; “Bak o yüzden bizde kalacaksın” diyordu. Ne anlama geliyor bu?

  4. 8.sınıfta lise tercihlerinin sonuçları açıklanmış ve benim hep istediğim liseye gideceğimi öğrenmişim ve bunda çok mutlu oldum, aileme anlattım.

  5. Bir lisenin yemekhanesinde uyuyordum, yanımda iki kız vardı. Beni uyandırdılar. Sanırım arkadaşımdılar. Çok iyi bir şekilde anlaşıyorduk. Bir ara müdür/müdür yardımcısının odasına gittiğimi gördüm. Anlamını bilen varsa açıklayabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir