Rüyada Lise Görmek

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız.

Kişi liseyi bitirmiş ise değerli şeylerden mahrum kalmış olduğunu anlar.

Rüyada bir lisede talebe olarak bulundugunuzu görmek, çalismalarinizdan iyi sonuçlar alarak herkesin begenisini kazanacağınıza işarettir.

Lise

“Rüyada Lise Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Liseye daha başlamadım, bu sene başlayacağım. Lise tercihleri yaptım. Rüyamda gideceğim liseyi söylediler. Ne anlama geliyor bu?

  2. Ben bu yaz lise tercihleri yapacağım. Rüyamda 4 tane bizim eve yakın olan liseleri yazmıştım. Ne anlama geliyor bu?

    1. Bende senin rüyana benzer bir rüya gördüm şuan o rüyanda yazdığın okullardan birisine mi gidiyorsun acaba?

  3. Rüyayı tam hatırlamıyorum hatırladığım kısımlar; bir liseye öğrenci olarak geldim yemekhaneye gittim. Yanımda tanımadığım dostlarım vardı. Arkamda bir kız vardı, güzel bir kız bana asıldı. Bana bir şeyler uzattı sonra birden her şey değişti. Yatakhanedeydim yatıyordum ara ara kalkıp ışıkları açıyor ve insanları uyandırmaya çalışıyordum. Sonra tekrar her şey değişti annemin yanında kız olarak duruyordum. Annem; “Nerde kalacaksın?” dedi. Ben; [susmuş durumda] annem; “Bak o yüzden bizde kalacaksın” diyordu. Ne anlama geliyor bu?

  4. 8.sınıfta lise tercihlerinin sonuçları açıklanmış ve benim hep istediğim liseye gideceğimi öğrenmişim ve bunda çok mutlu oldum, aileme anlattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir