Rüyada Açıkgözlülük Görmek

Rüyada açıkgözlü birini görmek, kişinin gerçek hayatta sabırsız bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir.
Rüyada açıkgözlülük görmek, kişinin hırslarının ve amaçlarının dışa vurulmuş halidir.
Rüyada herhangi bir konuda açıkgözlülük yaptığınızı görmeniz dünyevi şeylere meyil ettiğinize, başkalarının hakkına tecavüz etmeye meyilli olduğunuza, paranızı gereksiz yerlerde kullanıp israf edeceğinize işaret eder.
Rüyada bir şey hakkında veya herhangi bir işte açık gözlülük yaparak, başkalarının hakkına el uzatmak veya onların daha önce kendi hakları olan konularda istismarda bulunmak, kişinin uyanıklığı yüzünden başına dert açacağına;
Bu kişi eğer ticaret ile uğraşıyorsa başka kişilerin kazançlarından faydalandığına;
Memur ise bir işi yapmak için diğer insanlardan rüşvet aldığına;
Esnafsa terazi hilesi ile insanların hakkını yediğine;
İşçi ise yaptığı işlerde dalga geçerek patronunu zarara soktuğuna;
Ev hanımı ise kocasının kazancını gerekmeyen yerlere harcayarak, kocasını ve ailesini zarara soktuğuna işarettir.

Açıkgözlülük kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir