Rüyada Kahve / kahve fincanı Görmek

Kahve içmek sıhhat ve afiyete, takva ehli için bol ve sürekli istiğfar getirmeye, fasık için tövbe etmeye, Kahve fincanı misafire, sevinç ve kedere vesile olan günlük sıradan işlere delalet eder.

Kahve / kahve fincanı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kahve / kahve fincanı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Evimize hiç gelmemiş karşı komşumuzun 2 gelini bir kızına kahve yapıyorum. Yeni kahve paketini açıyorum her zaman ki yaptığım gibi yapamıyorum elim ayağıma giriyor. Cezveye kaşıkla aldığım kahve bir bakıyorum cezveye değil, büyük fincana aldığımı görüyorum cezveye aldığım pakette ki kahve cıvıklaşıyor kendiliğinden. Ocağa alıyorum cezveyi, arkamı dönüyorum fincanları hazırlamak için döndüğümde ocağın üzerinde cezve yok yerinde, büyük kahve fincanı ters dönmüş. Yani bir türlü kahveyi yapamıyorum biri engel oluyor gibi.

  2. Rüyamda ölmüş babama kahve veriyorum içiyor. Suyu az olunca süt katmak için süt kaynatıyorum oda taşıyor arkadaşlarıma da sütlü kahve veriyorum. Yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir