Rüyada Kaçak Görmek

Rüyada bir kaçağı yakalamak; düşmanınızın güçlü olduğuna işarettir.

Kaçak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kaçak Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İki katlı bir evdeyken ben birden dışarıda buldum kendimi ve üst katta tırmanmaya çalışan bir sarışın, yaşlarımda gelin ben içeri aldım ve benim için sanki bir yerden kaçmış gibi ve daha sonra ilişkiye girdik.

  2. Ben rüyamda bir adam gördüm ve o adam bir kaçak idi. Bir gün evime girip polisten kaçarken buzdolabın ve mutfak dolabın arasına saklanmış ben annem ve ablam sesler duyuyormuşuz ve bir türlü bulamıyormuşuz adamı sonra annem adamı gördü ve o adam Norveç’i 2011 de bombalayan adam olduğunu söyledi ama annem bir turlu telefon açamadı polise 4 kere denedi ama onda da dayımı arayıp durdu ve en sonunda aradı. Kapımıza bir suru militanlar ve polisler geldi sonra adamı çıkardılar ve oradan bir kadın çıktı. Bu ne anlama geliyor? Lütfen söylerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir