Rüyada Kaburga kemiği Görmek

Rüyada kaburga kemiklerinin büyüyerek üzerindeki etlerinin kalinlastigini görmek, rizk ve berekete; hasta ise iyilesecegine işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin olmadiğini görmek, ev halkindan birisinin vefat edecegine delildir. Rüyada kaburga kemiklerinden birini yediğini görmek evin-den bir kimsenin gidecegine veya bahçesinden bir kaç agacin kesilecegine, yahut üzerindeki elbiselerinden birisinin yirtilip yok ola-cagina delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen kaburga kemikleri, kadinlardir. Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadinlarda meydana gelmesidir.

Bazen de kaburga kemikleri rütbe ve yasta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalara işarettir Kaburga kemikleri gizli islere, dokumacilik için gerekli aletlere işarettir. Kaburga kemikleri, sineye çekilecek işkence, meşakkat, lezzet ve azaba işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin deri altindan dışarıya çikmis olduklarini gören kimseye yapilacak işkence ve şiddetten korkulur. Rüyada kaburga kemiklerinin büyüdügünü veya kemiklerin üzerindeki et ve derinin kalinlastigini görse, rızka, sismanlamaya ve hastalıktan sifa bulmaya işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinin yok oldugunu gören kimse uyaniklik halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin isaret ettigi kimseleri kaybolur.

Bazen bu rüyayi gören hatalı bir is yapar. Bazen de bu rüya yaslanmaktan veya hastalıktan belinin bükülmesine işarettir.

Rüyada kaburga kemiklerinden yediğini gören kimse aile ve akrabalarina yük olur veya evinin agaçlarini ya da kendisini soğuk ve sıcaktan örten elbise v.s. şeylerini satar.

“Rüyada Kaburga kemiği Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda sol ayağımdan kemik sugmus gibi gördüm. Çektikçe içinden kaburga kemiği çıktı. Dışı etli, kanlı, canlı, ikiye bölünmüş kaburga kemikleri çıktı. Ağrı acı hissetmiyordum. Yorumlar mısınız lütfen?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir