Rüyada Kabil Görmek

Kardeşi Habil’i haksız yere öldüren Kabil’i görmek yaptığı haksızlıktan dolayı pişman olmaya yahut birinin canına kastederek maddi ve manevi zarara uğramaya delalet eder.

Kabil kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kabil Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda Habil ve kabil kardeşleri gördüm. Gece karanlıktı ve ikisinde de siyah elbise vardı üzerlerinde gözleri yanıma yaklaştıkça korkuyordum. Sepete binip benim yanımdan geçtikçe, ben korkuyordum. Sırayla geçiyorlardı sonra kendim doğurdum ve erkek çocuğum oldu aynı rüya içinde. Ama beyaz adamdı. Anne rahminden çıkınca bebek ele alınınca beyaz suyun içinde parçalandı. Yazarsanız sevinirim.

  2. Rüyamda yanımda iki kişi vardı onları rüyamda tanıyormuşum akşam vakti dışarıdayız Habil’i görüyoruz çok çirkin biriymiş korkup kaçıyoruz sonra Habil’i görüyoruz oda tıpkı ona benziyor korkup kaçıyoruz kocaman dişleri varmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir