Rüyada Amerika Görmek

Ayrıca bkz: Pasaport, Vize

Rüyada Amerika’yı görmek, işinizde çok başarılı olup, birden yükseleceksiniz demektir. Fakat bu durum, birçok kişinin sizi kıskanmasına ve size düşman olmasına neden olacaktır.

Rüyada Amerika’ya gitmeye niyetlenip gidememek, ailenizde bazı tartışmalar olacağına işarettir.

Rüyada Amerika’ya gitmek için yolda olmak sizi şaşırtacak gelişmelere karşı hazırlıklı olmanız gerektiğine işaret eder. İşlerinizde daha dikkatli davranmanız gerektiğine ya da kazancınızın iyi olması nedeniyle evinizde mutlu olacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Amerika ile ilgili kitap okuduğunuzu ya da resime baktığınızı görmek kendi ülkenizden başka bir yere gideceğinize delalet eder.

Rüyada Amerika’dan birinin geldiğini görmek uzak bir akrabanızın beklenmeyen ziyaretinin habercisidir şeklinde rüya tabiri yapılır.

Amerika

“Rüyada Amerika Görmek” üzerine 6 yorum

    1. Bu rüyayı dün ben de gördüm, Los Angeles’teydim. Sizin gördüğünüz tarih daha eski. Acaba bir değerlendirme yapabilir misiniz? Hayatınızda neler oldu.

  1. Rüyamda Amerikan başkanı Obama’yı çalışma masasında gözlük takmış çalışırken gördüm. Yanında küçük kızı da vardı. Ben de çalışma masasının yanında oturuyordum. Ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir