Rüyada Jüri Görmek

Rüyada bir maksat için toplanan jüri mensuplarını görmek, işi akşamdan kotaran, kapalı kapılar ardında karar alıp, bunu alenen açıklayan bayağı insanlara, hazır yiyici ve rüşvetçi insanlara; ağırbaşlı, temiz yüzlü ve iyi giyimli insanların oluşturduğu jüriyi görmek, adaletin tecilli etmesine, beklentilerin gerçekleşmesine delalet eder.

Bkz: İtiraz Etmek, Dava

Rüyada jüri görmek, çok yakında kalabalık bir törenin olacağına ve bu törende kendisinin ön mevkide bulunacağına işarettir. Rüyada jüri görmek, kısa bir süre sonra kendisinin ön sırada olacağı kalabalık bir merasime katılacak demektir. Yakında işinizi değiştirip, yeni bir işe girebilirsiniz. Eğer bir jüri kararıyla yükseldiğinizi gördüyseniz, elinize attığınız her işte başarı elde edeceksiniz. Kişi önemli bir veya resmi bir işle ilgilenecek demektir.

Rüyada jüri heyeti görmek, kararla yorumlanır. Bir sınavda veya bir sergide jüri heyetinde bulunduğunuzu görmek, geleceğiniz hakkında bir karar vermek durumunda olduğunuza; verdiğiniz karara itiraz edildiğini görmek, kendiniz için verdiğiniz kararların önemli olduğuna işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada jüri görmek, rüyayı gören kimse hakkında bir karar çıkacağına işaret eder. Bazen de rüyada jüri görmek kalabalık bir toplantıya katılmaya işarettir.

Rüyada bir jüriye üye olduğunuzu gördüyseniz, şu anki işinizden memnun olmadığınız anlamına gelir. Yakında işinizi değiştirip, yeni bir işe girebilirsiniz. Eğer bir jüri kararıyla yükseldiğinizi gördüyseniz, elinizi attığınız her işte başarı sağlayacaksınız.

Jüri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir