Rüyada Ameliyat Görmek

Ayrıca bkz: Ameliyathane

Rüyada ameliyat olduğunu görmek, elde edilecek menfaate ve bir büyükten yardım görmeye işaret eder. Yine bu rüya hasta olan insan için şifa bulmaya, dertlerden kurtulmaya delalettir.

Rüyada ameliyathane görmek, uzun zaman hastalanmayacağınıza ve doktora gitmeyeceğinize işarettir.

Rüyada ameliyat olmak, sırların açığa çıkmasına; ameliyathane görmek kişinin gizli bilgiler edineceğine delalet eder.

Rüyada bir ameliyathanede bulunduğunuzu görmek, sağlığınızın mükemmel olduğuna işarettir.

Rüyada ameliyat edildiğinizi görmek, hayatınızda yeni bir gönül macerası yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada kendinizi bir doktor olarak bir hastayı ameliyat ederken görmek, eşinizin veya çocuklarınızın sizin için iyi hisler beslediğine, bekar iseniz mahallenizde size aşık ve her gün yolunuza çıkan bir genç bulunduğuna işarettir. Rüyada görülen ameliyat esnasında kan akıyorsa rüya bozulur.

Ameliyat

“Rüyada Ameliyat Görmek” üzerine 18 yorum

 1. Gerçekte bademcik ameliyatı olmama, doktoruma da bunu söylememe rağmen, doktorum beni ameliyat ediyor hem de lokal anesteziyle, ben de çok korkuyorum canım acıyacak diye ama hiç ağrı duymadan ameliyatım bitiyor. Bu rüyanın manası ne olabilir?

 2. Ben rüyamda kalp ameliyatı olurken birden bire tansiyonum ve nabzım düşüyor. Doktor da tansiyon ve nabzın kendiliğinden durmasını bekleyelim deyip, ben de ameliyat da ölüyorum. Sizce bu rüyanın yorumu ve ya manası nedir?

  1. Rüyada öleceğini görmek uzun ömre işarettir . Ayrica ruyanizi anlattiğiniz yani yorumunu aldiğiniz ilk kişinin yorumu doğru cikiyor. Bu yuzden "ilk yorumlayanlar güzel yorumlasin da rüya güzel olsun " buyurmaktadir

 3. Rüyamda apandisit ameliyatı olduğumu gördüm ama hiç acı duymuyorum. Sonra evime geldim. Evimde arı oğul yapmış, evin içi bal arısı kaynıyor. Bir arı, tam tepemden soktu ama acı duymadım, ovaladım geçti. Bana yorum yapar mısınız? Teşekkürler.

  1. Bence ameliyat için temizlenmesdir bir nevi bu yuzden seni Allah tan ali koyan icindeki tum kiri temizlemen gerektiri manasina gelmektedir. Bence .

 4. Rüyamda ameliyata hazırlandığımı, hastanede olduğumu, çok korktuğumu ölmekten, milletle helalleşiyordum. Sırtımda ameliyat elbisesi vardı.

 5. Rüyamda mide ameliyatı olacağımı gördüm. Doktor mide ameliyatı olmam gerektiğini söylüyor ve bana ameliyat tarihini veriyor ama ameliyat olmadan uyanıyorum. Ne demek sizce bu çok merak ettim.

 6. Oğlumun karaciğer ya da böbrek nakli ile ilgili bir ameliyat olacakmış ama ameliyathanede değiliz. Daha doğrusu sanki bir evin içerisinde bir odayı ameliyat için hazırlanmış. Bir kabın içerisine biriken ince bir hortum içerisinden akan bir su mu, ilaç mı, belli olmayan bir sıvı akıyor. Her neyse doktor olacak kişi benim oğlumu yüz üstü yatıracağı sırada oğlumun ağlamasıyla uyandım. Tabi gelişen olaylar benim yanımda oluyor görüyorum.

 7. İyi günler, kolay gelsin. Bu sabah abim aradı telefona uyandım ve beni rüyasında ameliyat olurken gördüğünü söyledi. Biraz meraklanmış ondan dolayı aramış. Tam anlamıyla bu nedir anlatabilir misiniz? Tabire baktım kötü bir şey anlatmıyor ya da farklı yorumlanabilir mi? Teşekkürler, iyi çalışmalar.

 8. Ben rüyamda bana hasta değilim ama doktora gittim. Bana acilen ameliyat olmamı söyledi doktorum. Aksi halde zehirlenip öleceğimi söyledi ama ben korktum, kaçtım hastaneden. Ne anlama geliyor acaba?

 9. Ben aylardır ağrı çekiyorum hiçbir doktor çaresini bulamadı. Rüyamda doktora gidiyorum ve midem de bir şey bulup “Ameliyat etmemiz lazım” diyor ve ben bir gün sonra hazırlanıp hastaneye gitmek üzereyken uyandım. Bu ne demektir?

 10. Babam beni rüyasında görmüş, 30000 EU borcumuz kalmış diye. Ve ben rüyada görsün var sağımda büyük bir delik olmuş. Bunlar ne demek acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir