Rüyada Jeneratör Görmek

Bir kişinin rüyasında jeneratör görmesi, o rüyayı gören kişinin mesleğinde umulmadık bir anda ve umulmadık bir olay nedeniyle yükseleceğine işaret eder. Rüyayı gören kadınsa erkek evlat sahibi olacak demektir.

Bkz: Elektrik / Akım, Cereyan

Bir kimsenin rüyada jeneratör görmesi, o rüyayı gören kimsenin hiç beklemediği bir anda aldığı sorumluluklar sonucu çok yükseleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kadınsa erkek çocuğu olacak demektir. Kişi eski hayatını unutarak, umutla yaşama bağlanır. İyi ve sağlam birinden yardım görür.

Rüyada jeneratör görmek, enerji ile tabir edilir. Rüyanızda bir jeneratörü çalıştırdığınızı görmek, bilginizin etrafınızda bulunanları aydınlattığına; bir jeneratörü tamir ettiğinizi görmek, yeni bilgiler öğrenmek için bazı kaynaklara başvurduğunuza işarettir. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada jeneratör görmek, meslekte beklenmedik bir şekilde yükselmeye işaret eder. Bazı tabirciler jeneratör görmek, etrafında bulunan insanlar aydınlatmaya işaret eder, demişlerdir. Rüyayı gören kadın ise bir çocuğu olur.

Rüyada jeneratör görmek ne demek: Meslekte bir nedenden dolayı yükselmeye, rüyayı gören kadın ise erkek çocuk sahibi olacağına işarettir.

Jeneratör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir