Rüyada İrin Görmek

Yaradan sarı su ve irin çıkması sevinç ve rahatlığa, Artarak çoğalan ve zekatı ihmal edilen mala, İrin bazen töhmet altında olmaya yahut şüpheli kazanca delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sivilce.)

Rüyada vücutta irin çıkması bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Vücuttan irinin aktığını gören kişinin bütün sıkıntılarından sıyrılacağına ve rahata kavuşacağına işaret eder.

İrin sarı ise hastalıktır. İrinden kan akarsa iyidir, yorumlanmaz.

Rüyada irin görmek karisikliga işarettir. Rüyada irin görmek rüya sahibinin yaptigi ticarette veya işinde bazı karisikliklar olduguna delalet eder. Burnundan veya başka bir yerinden irin aktigini ve bunu mendili ile temizleyip sildiğini görmek, karisikliklarin ortadan kalktığına işarettir.

Rüyada irin görmek, rüya sahibinin, büyüyen ve kendisine itimat edilir veya her ayda kendisinden vergi alinan bir mal elde etmesine işaret eder. Bazi tabirciler, rüyada bedeninde bir yara veya çıbandan irin çiktigini gören kimse, itham altinda bulundurulur ve hakkinda bir iftira yapilir dediler. San su, yara ve kabarciklardan çikan seyler, haram maldir. Bazilari da, büyük bir çıbandan çıkan irin üzüntüden kurtulmaya işaret eder dediler.

“Rüyada İrin Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Hastanede hiç tanımadığım bir doktorun yanındaydım. Hiç tanımadığım bir kadına iğne yapılıyordu, kalçasında oyuklar vardı. Sarı şekilde iltihap çıkıyordu, bazı yerlerinde de iltihap kurumuş, dökülüyordu. Rüyamın tabirini yaparsanız sevinirim.

  2. Başkasının kolundan irin patlattım. Bu kişi kardeşimdi. Onun kolunda çıkan İrini ben patlattım kanlıydı ama.

  3. Rüyamda vücudumda iltihap oluşmuş ve içinden kurtçuklar çıkıyor ve kurtları cımbızla çıkarıyorum yorumlarsanız memnun olurum saygılarımla.

  4. Rüyamda sırtımda ceviz büyüklüğünde bir böcek gördüm yakalamak istedim kaçırdım. Böceğin girdiği noktada büyük bir sivilce vardı. Böcek kaçınca irin akmaya başladı sarı renkte. Öylece uyandım.

    Yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir