Rüyada Ihlamur Görmek

Eş ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder.

Rüyada ıhlamur içmek pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir.

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Bir yerde ıhlamur içtiğini gören, hasta ise iyileşir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ıhlamur içtiğini gören, umulmadik bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alir veya eline bir pa-ra geçer. Rüyada çiçek açmış bir ihlamur agaci görmek, evlilik yolunda atılacak adimin iyi bir sonuç vereceğine işarettir. Rüyada ihlamur agaci bolluk ve berekete delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ihlamur içtiğini gören kimse hasta ise iyilesir. Sıkıntı içinde ise sıkıntısından kurtarır.

Rüyada ıhlamur görmek; rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye, ıhlamur içmek; hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye, ıhlamur ağacı görmek; kazançlı bir işe girmeye işarettir.

“Rüyada Ihlamur Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler, rüyamda çiçek açmış ıhlamur ağacının çiçeklerinden bolca topluyorum. Yanımda da arkadaşım var o da topluyor. Yorumu nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir