Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamur içmek, pek iyi sayılmaz. Sağlıkla ilgili olumsuzluktur. Ağaç olarak ıhlamur ise aileden gelen mal ve servettir. Eş ve dostlarla iyi geçinmeye, insanlarla münasebetinde yumuşak davranmaya ve hoş geçime delalet eder.

Bakınız; Ihlamur Tohumu

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Bir yerde ıhlamur içtiğini gören, hasta ise iyileşir, yolcu bekliyorsa yolcusu gelir. Limonlu ıhlamur içtiğini gören, umulmadık bir zamanda bir yerden müjdeli bir haber alır veya eline bir para geçer. 

Rüyada çiçek açmış bir ıhlamur ağacı görmek, evlilik yolunda atılacak adımın iyi bir sonuç vereceğine işarettir. Rüyada ıhlamur ağacı, bolluk ve berekete delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Ihlamur içtiğini gören kimse hasta ise iyilesir. Sıkıntı içinde ise sıkıntısından kurtarır.

Rüyada ıhlamur görmek, rahat hayat sürmeye ve kazançlı işlere girmeye; ıhlamur içmek, hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu etmeye; ıhlamur ağacı görmek, kazançlı bir işe girmeye işarettir.

Ihlamur

“Rüyada Ihlamur Görmek” üzerine 2 yorum

  1. İyi günler, rüyamda çiçek açmış ıhlamur ağacının çiçeklerinden bolca topluyorum. Yanımda da arkadaşım var o da topluyor. Yorumu nedir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir