Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi görmek, rüya sahibinin hayatındaki şans ve kısmetin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İş ve eğitim hayatında hiç olmadığı şekilde hayırlı kapıların açılacağına işarettir. Rüya sahibinin maaşının artacağına, malının artacağına ve mülkünün çoğalacağına delalet edilmektedir. Bekar birisi rüyasında hamsi görürse, kısmetlerinin kat be kat artacağına delalet edilmektedir. Rüyada hamsi görmek tabiri, evli kimseler için evinde sohbetin ve bereketin artacağına işarettir. Evlenecek yaşa gelmiş evladı varsa onun için hayırlı bir kısmete işarettir. Genel olarak bakıldığında kişinin zenginliğine, kısmetine, şansına ve mutluluğuna alamet edilmektedir. 

Ayrıca bkz: Hamsi Yemek

Rüyada Hamsi Almak Görmek

Rüyada hamsi almak görmek, hayatında yaşayacağı güzelliklere yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hem dünyevi hayatında hem de ahiret hayatında güzel olaylara delalet etmektedir. İlişkilerinizde güzel gelişmeler yaşanacağı şeklinde ifade edilmektedir. Aşk hayatınızda yaşanılan bu güzel gelişmeler sayesinde çok mutlu olacağınıza rivayet edilmektedir. Rüya sahibi ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyacağı anlamındadır.

Rüyada hamsi almak görmek ne demek: Rüya sahibinin aile hayatında aşının artacağına da işarettir. İş ve eğitim hayatında ise avans veya burs alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İş yerinde müdürlük veya yöneticilik konumuna yükselmesi demektir. Müdürlük veya yöneticilik makamında yaptığı çalışmalar ve projeler sayesinde kendisinden sıkça söz ettirdiği bilinmektedir. Bu çalışmalarından dolayı iş yeri hanesine ve ev hanesine yüklü bir miktarda para kazandıracağına yorulmaktadır.

Ayrıca bkz: Balık Kızartmak

Rüyada Hamsi Kızarttığını Görmek

Rüyada hamsi kızarttığını görmek, dostlarınızla geçireceğiniz kaliteli vakitte işarettir. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve zor günlerinden kurtaracak bir dost eli olacağı yorumlanmaktadır. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızla buluşup muhabbet etmeye şeklinde anlam çıkarılmaktadır. Rüya sahibinin belirlediği hayallerin ve hedeflerin peşinde gitmesine işarettir. Bitmeye yakın umutlarının tekrardan yaşaracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin iş hayatında bir yanlışı yapmada ısrarcı olmaya delalet edilmektedir. Uzunca süre bu yanlışlarının bedelini ödeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada hamsi kızarttığını görmek, ilişki yaşadığı kişi ile bir müddet birbirinden uzaklaşma anlamına gelmektedir. Bu rüya, rüya sahibinin manevi hayatı üzerine de yorumlanmaktadır. Dünyevi hayattaki amaçlarını birer birer bırakarak, ahiret hayatına her geçen gün yaklaştığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin dinine göre bütün emir ve yasaklara dikkat edileceğine delalet edilmektedir. 

Ayrıca bkz: Balık Avlamak

Rüyada Hamsi Temizlediğini Görmek

Rüyada hamsi temizlediğini görmek, iyilik bulmaya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatı boyunca temiz insanlar karşılaşacağına ve şanslı olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin sevdiği kişi ile sorunlar yaşayacağına delalet edilmektedir. Bu sorunlar karşısında kendine temiz ve hayırlı sayfa açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hamsi temizlediğini görmek, rüya sahibinin hayatındaki yaşadığı sıkıntılı insanlardan kısa sürede kurtulmaktadır. Rüya sahibi ticaret işi ile uğraşıyorsa zengin bir kimse ile ortaklığa gireceğine yorulmaktadır. Kısa süre içerisinde işleri toparlayarak, çevresinden takdir toplayacağına delalet edilmektedir.

Rüyada hamsi temizlemek, iş hayatında atacağı adımlar ile duygusal davranmayacağına alamet edilmektedir. Bu dirençli tutumu sayesinde ilerleyen günlerde müdürlük mevkilerine yükseleceği anlamı çıkmaktadır. İş hayatında kazandığı kazancının bir süre boyunca azalmayacağına delalet edilmektedir. Rüya sahibinin bulunduğu olumsuz ortamdan kurtularak dert ve sıkıntılardan uzak bir hayat süreceğine alamet edilmektedir.

 

Rüyada Hamsi Ayıkladığını Görmek

Rüyada hamsi ayıkladığını görmek, kötü arkadaşlıklarından kurtulacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatında var olan dertlerin sona ereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin artık hayatında mutlu ve huzurlu olacağına yorumlanmaktadır. Kişinin iş ve eğitim alanında kendisine çeşitli fırsatlar çıkaracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmeden önce çok ince ve etraflıca düşünülmesi gerektiğine delalet edilmektedir.

Rüyada hamsi ayıkladığını görmek ne demek: Rüya sahibinin hayatında sevdiği insanların değerini bilmesini gerektiği anlamındadır. Sevdikleri ile dargın ise kısa sürede bu küslüğün son bulacağına işarettir. Kişinin annesi ile babası arasında bazı sorunlar yaşayacağına ve bir süre ayrı kalacağına delalet edilmektedir.

Hamsi

“Rüyada Hamsi Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Ablamın gördüğü rüyayı yorumlarsanız seviniriz. Rüyasında dayımızın bizim eve büyükçe beyaz renkte bal kabağı (tatlı yapılan) getirdiğini benim de “Sadece tatlı mı yapacağız” diye sormam üzerine arkada hanımının elinde hamsi olduğunu söylemiş.

  2. Yağmur yağmış, su birikintisi oluşmuş. İçinde hamsi dolu suyun içine kovayı daldırıp iki kova hamsi alıyorum.

  3. Ruyamda esim bir kasa hamsi getırıyordu icindaen bir tanesi canliydi onu suya attım canlandı ama kavanozdaki renkli balığım ölmüstü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir