Rüyada Alçı Görmek

Ayrıca bkz: Alçıcı Görmek

Rüyada alçı görmek, izzet ve ikbalin devamına, eş ve evladın güzel haline, ilim ve işe, hastalıklardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada alçıcıyı görmek ise günah ve hataya, üzüntü ve kedere işarettir. Bazen de bu tarz bir rüya, hastanın afiyetine, harabe yerlerin imarına delalet eder.

Rüyada alçı görmek ne demek güzel bir ruh hali ile tabir olunur. Rüyada alçı görmek tabiri, dininde sebatkar olmaya ve eşler arasındaki muhabbete işaret eder.

Rüyada alçı görmek anlamı, yararlı antlaşmalara, elbise yenilemeye delildir. Alçı yapan ustayı görmek, harabelerin imarına işarettir.

Rüyasında bir yeri alçılayan birini görmek, rüyayı gören her kimse bir hatayı düzeltecek, tatsızlığı gizleyecek ve bu sayede daha huzurlu yaşayacak demektir.

Rüyada kireç görmenin tabiri de bu şekildedir.

Rüyada alçı kullanarak bir şeyin kalıbını aldığını görmek, yapmayı düşündüğünüz bir iş için bir başkasından fikir almak istediğinize delalet eder.

Rüyada evinizde bozuk olan bir yeri alçılayıp orayı tamir ettiğinizi görmek, işlerinizin iyi bir durumda yürüdüğüne işarettir.

Alçı

“Rüyada Alçı Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyada kolun alçıda olduğunu görmek, bana bunun yorumunu yapar mısınız lütfen. Bana yardımcı olun.

  2. Rüyamda iki kolumun da kırık olduğunu ve alçıda olduğunu gördüm sonra alçıları açıyorum. Sol kolum iyileşmiş sağ kolumun ise iyileşmediğini görüyorum. Daha sonra sağ kolumu sanki alçı varmış gibi hiç kımıldatmadan tutuyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  3. Merhaba rüyamda aydınlık tavanı yüksek olan bir ev gördüm. Birden tavan altında olan alçı yerinden oynadı ve düşmek üzere olduğunu gördüm. Diğer komşuların da tavanları aynı şekilde yerinden oynamış gördüm. Tavan ya da alçı yere düşmedi, o şekilde oynatılmış halde duruyordu. Bu arada tüm dairelerin aynı şekilde olduğunu gördük ve evi yapan kişiye neden sağlam yapmadı diye söylendik. Bu arada bir duvarın üçerinde olan yatay kiriş deniyor galiba, aralanıp ve içindeki beton gözüktü. Acaba bu rüya ne anlama geliyor? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir