Rüyada Hakem Görmek

Rüyasında hakemlik yaptığını gören kimse, duyguları yüzünden yanılabilir. Çok dikkatli olmalıdır ve hareketlerine dikkat etmelidir.


Hakem kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Hakem Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir turnuvada eskisi gibi basketbol hakemliği yapıyordum ama kötü bir maç yönetiyordum. Gözlemci oyuncunun tekini maçtan atmamı ve benim de başka bir hakeme maçı yönetmesi için bırakmamı söylüyordu. Devre arasında ağabeyim “Kötü günündesin” dedi. Ben “Her zaman böyle diyorsunuz ama en önemli maçları bana veriyorsunuz” dedim. Ağabeyim o zaman “Git gözlemciye maçı bitireceği yönünde itiraz et” dedi.

  2. Tanınmış ve de benim yakın tanıdığım milli hakem oturduğum sokakta bir gösteriye katılmak için gelmiş onu görüne sevinip ona sarılıyorum. Kızımı çağırıyorum gel gör diye fakat kızım göremiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir