Rüyada Hademe Görmek

Rüyasinda bir is yerinde hizmet eden veya bir okulda çalisan bir hademeyi gören, agir bir isle karsilasir. Rüyada kendisini hademe olarak görmek, toplumun ileri gelen ve onlann ihtiyaçlanm gidermeye çalisan birisi olduguna isaret eder. Çünkü peygamberimiz “halkin ulusu, onlarin hizmetçisidir.” buyurmustur.

Hademe kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Hademe Görmek” için bir yorum

  1. Başlangıçta bir okulun bahçesini süpürüyorum sonra oranın sahibinden sonraki en etkin kişisi cumhurbaşkanı geliyor, eşlik ediyorum samimi gülen bir şekilde. Sonra mezarlığı ziyaret edeceğini söylüyor. Yanındakilerle yanından ayrılıp yolun üzerinde bir dükkana girip bir zımpara alıyorum, amacım on sağ ayağıma baya büyük gelen ve bacağımı hareket etmeyecek kadar ağrıtan ayakkabının bolluğunu almak için içine koyacak hale getirmek için katlıyorum. O sırada yanımdan reisi cumhur arabasıyla geçiyor, kısa mesafede olan mezarlığa yürümek için adım atıyorum ama bacağım çok ağrıyor hareket etmiyor, sağ ayakkabım ayağımda bol şekilde yürümemi engelliyor ve sonra mezarlıktayım. Reisi cumhurun yanında “Patron” diye seslenip yüz yüze geliyoruz, o arada uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir