Rüyada Gazete Görmek

Geçmişin tek yanlı muhasebesine, geçici heves ve gayretlere, yalan olduğu sonradan çıkan haberlere delalet eder.

Rüyada gazete okuyan, yakında umulmadık ve çok ilgileneceği bir olayla karşılaşacak demektir.

Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.Rüyasında bir gazete aldığını görmek kendisini ilgilendiren geleceği için önemli bir gerçeğe ulaşır.

Davranışlarınıza dikkat etmenizde yarar var. Birtakım sahtekarlıklara veya yolsuzluklara başvurmayın. Yakalanıp, başınızı belaya sokabilirsiniz.

kişinin geleceğini etkileyecek, güzel bir haberdir.

Gazete genellikle haberle yorumlanır. Rüyasin-da gazete okudugunu gören, uzak bir tanidigindan haber alacak demektir. Gazete alip da okumadan bir yere koydugunu görmek, kötü bir söz isitecegine, gazeteyi alip onunla paket yaptigini görmek kendisini ilgilendirmeyen bir habere sasiracagina, fakat bi-raz da üzülecegine delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gazete görmek, haber almaya veya ülkede bazı olaylarin çikacagina işaret eder.

Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.

Rüyasında bir gazete aldığını gören de sadece kendisini ilgilendiren, geleceğini etkileyecek bir gerçeği öğrenir. Gazete daima iyi haber, ferahlık verecek söz olarak yorumlanır.

Gazete

“Rüyada Gazete Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda gazeteyi yere koyup içine bir çocuk sardığımı gördüm. Örneğin, küçükken çocuğu kundağa sararlar ya o gibi. Yorumunuzu bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler…

  2. Rüyamda parti ilçe teşkilatındayım ve orada paketlenmiş halde deste deste gazeteler gördüm. Manası nedir? Aradım gazetenin iyi olduğunu yazmışsınız ama aradığımı bulamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir