Rüyada Garson Görmek

Rüyada bir garsonun dostlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması; ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işarettir.

Rüyasinda bir garsonun bir lokantada kendisine yemek verdiğini görmek bir memuriyete veya yeni bir ise baslayacagina delalet eder. Garsonun kendisine su getirdiğini görmek, bir mal veya paraya kavusacagina işarettir. Bir başka rivayete göre de: Garson, güzelligi, elbisesi ve güzel kokusu nisbetinde habere işaret eder. Yüzü eksi bir garson gören kimse korkutucu bir haber isitir. Kendini bilmez hafif mesrep bir garson gören, üzüntü, keder ve fakirlige düser. Çiplak bir garson gören kimse ticaretinde zarar eder ve rezil olur. Rüyada garson görmek, rütbeye, serefe ve düsmandan kurtulusa, bazen de mal ile tabir edilir.

Garson

“Rüyada Garson Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda garson olarak işe başlamıştım, ilk gün şef garson ile tartışım. Çektim gittim ama işimi bıraktım, geri gelmek üzere mi gittim ondan emin değilim. O esnada uyandım çünkü. Yorumunuz için teşekkürler.

  2. Ben sıkça rüyamda garsonlukta çalıştığımı görüyorum ama bir türlü iyi çalışamıyorum çünkü yetiştiremiyorum hangi masaya yetişeceğimi hiç bilmiyorum. Bana bu rüyanın anlamını açıklarsanız çok makbule geçecek rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir