Rüyada Gammaz Görmek

Ayrıca bkz: Bozguncu

Rüyada gammaz görmek, iyi yorumlanmayan rüyalar arasındadır. Bozguncu kişilere tabir edilir. Rüya tabirlerinde kısa ve net bir şekilde yorumlanan rüyada gammaz görmek tabiri, kötü insanların aranızda olduğuna, sırlarınızı bilenlerin bunları yaymak için fırsat kollayacağına, yakın arkadaşlarınız veya dostlarınızla aranızı açmak için uğraşan kişilerin olduğuna tabir edilir. Haberci niteliğinde olan bu rüya, sırlarınızı paylaştığınız insanlara dikkat etmeniz gerektiğini ve kötülüklerin en yakınlar tarafından geleceğinin habercisi olmaktadır. 

Rüyada Gammazlık Yapan Birini Görmek

Rüyada gammazlık yapan birini görmek; arabozucu birine, sırları açığa çıkarmak için bekleyen birisine, dost sandığınız ancak sırtınızdan vuracak olan bir yakına, sizden başkasına, başkasından size laf taşıyan kötü niyetli bir kimseye, herkesin arasını bozan ve bu durumdan keyif alan içi kötü niyet dolu olan kimseye delalet eder. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmeniz gerektiğini sembolize eden rüya, yakın bildiğiniz insanlara dahi sırlarınızı vermemeniz gerektiği hususunda haberci niteliğindedir. 

Rüyada Birini Gammazladığını Görmek

Rüyada birini gammazladığını görmek, hayırlara vesile değildir. Hayrı olmayan çocuklara veya hayırsız mallara yorumlanır. Rüyada birini gammazlamak, kazandığınız ve var olan mallarınızın emek sarf edilmeden kazanıldığına ve bu nedenle size iyilik getirmeyeceğine delalet eder. Çocuklarınız varsa onlardan yana yüzünüzün gülmeyeceğine, yanlışlara sürükleneceğine ve sizi geriye çekeceğine yorumlanır. Etrafınızdan birinden tarafınıza bir iftira atılacağına ve sizi bu iftiranın hem maddi hem de manevi olarak yıpratacağına tabir edilir.

Rüyada birini gammazladığını görmek ne demek: Rüyada gammazladığınız kişiyi tanımıyorsanız, akrabalarınız tarafından kötülük göreceğinize, yakın bildiğiniz insanlar tarafından bozguna uğratılacağınıza ve insanlara güveninizi yitireceğinize alamet eder. 

Ayrıca bkz: Fitne

Rüyada Sevmediğin Birini Gammazladığını Görmek

Sırlarınızı paylaştığınız insanla aranızda sorunlar yaşayacağınıza ve küs olacağınıza, karşı tarafın sırlarını verip onu rezil edeceğinize delalet eder.

Rüyada sevmediğin birini gammazladığını görmek, içinizde büyüttüğünüz bir intikam duygusu olduğuna ve sevmediğin insanın açığını bulduğunda intikam alacağına işarettir. Ayrıca size yapılanları unutmayıp, aynısını karşı tarafa da yapma isteğinizin arttığına ve bu kötü niyetli düşünceler yüzünden işinizin rast gitmeyeceğine, başınıza bir bela geleceğine tabir edilir.

 

Bir başka rüya tabircisine göre: Rüyada sevmediğin birini gammazladığını görmek tabiri; başarılarınızı kıskanan biri olduğunuza ve bu nedenle her yerde kıskanç gözle bakan düşmanlarınız olduğuna, ancak sizin düşmanlarınızı kontrol altında tutacak potansiyelde olduğunuza, iş hayatınızda ilerlemeye, başarılara imza atmaya, elinizi attığınız işleri alnızın akıyla teslim ettiğinize ve bu sayede düşmanları ekarte ederek çok iyi işler yaptığınıza alamet eder. 

Ayrıca bkz: İspiyoncu

Rüyada Yakın Arkadaşı Tarafından Gammazlanmak

Rüyada yakın arkadaşı tarafından gammazlanmak, bulunduğunuz konumun size güç vereceğine ve maddi anlamda daha da güçleneceğinize, yaşadığınız zor günleri atlatacağınıza, çektiğiniz zulümlerin son bularak hayatınızı rahat ve huzurlu bir şekilde geçireceğinize, uzun bir yaşamınız olacağına ve inanç dolu bir hayat süreceğinize tabir edilir. Aynı zamanda gelir seviyeniz yükseleceğine, üzüntü duyduğunuz konuların son bulacağına, içinizi kemiren sıkıntıların çözümünü bulacağınıza, maddi anlamda zorluk yaşıyorsanız atlatacağınıza alamet eder.

 

Bazı âlimlere göre rüyada yakın arkadaşı tarafından gammazlanmak tabiri; işlerin sarpa sarıp içinden çıkılmaz bir yola sürükleneceğine, maddi ve manevi olarak güçlerinizin zarar göreceğine, sizi kıskanan biri yüzünden iş yerinde gerileme yaşayacağınıza, güzel seyreden işlerinizin bir anda sekteye uğrayacağına ve bu sorunlarınızdan kurtulmak için çaba göstereceğinize işarettir. Ayrıca sorunlarınızı ailenize yansıtıp, onlarından bu durumdan olumsuz etkilenmesine neden olacağınıza delalet eder. Aynı zamanda sizin sorunlarınızı aşmak için çaba göstermeniz ve emek etmeniz durumunda bu sorunların üstesinden gelecek potansiyele sahip olduğunuza alamet eder.

Gammaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir