Rüyada Ferace giyinmek Görmek

Rüyada ferace giydiğinizi görmek, bir yakınınızdan kıymetli bir hediye alacağınıza, bekar iseniz evlenme teklifiyle birlikte bu fırsatı elde edeceğinize, evli iseniz çocuklarınızdan sürpriz bir müjde işiteceğinize yorumlanır.

Ferace giyinmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Ferace giyinmek Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda en yakın arkadaşımla gezmeden geldik bir yere gittik. Bir bayan vardı ve yakın arkadaşım yani elif ablama diyorum ki “Feracem nasıl, güzel mi?” “Bu sefer ki nerde?” dedi. “Orda dedi” ilk başta bir mavi kumaş aldı “O değil, öbür tarafta” dedim. Aldı ben de giydim. “Çok güzel ama biraz aşağıya düşüyor” dedi. Ben de içimden ramazan beğenir mi diyordum. Ha birde elif ablama “Yasemin otobüste kavga etti. Ben de buradaki açık kadınla” dedim. Acaba ne demek rüyamın anlamı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir