Rüyada Emeklemek Görmek

Rüyada çocuğun emeklediğini görmek talih kapılarının yakın gelecekte açılmasına, işlerin yoluna girmesine; yaşlı kimsenin emeklemesi işlerde gerilemeye, kötürüm olmaya ya da gücü yettiği halde namazın kurallarını (tadil-i erkanını) tam olarak yerine getirmemeye delalet eder.

Ayrıca bkz: Üstün Başarı, Çocuk

Rüyada emeklemek, başarıya ulaşmak için daha zamanın var olduğunu belirtir.

Rüyada çocuk gibi emeklediğini görmek, fakir iseniz zengin olacağınıza ve refaha kavuşacağınıza; zengin iseniz fakirlere yardım etmek için yeteri kadar gayret sarf etmediğinize işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada isteğiniz dahilinde emeklemek, kötürüm olmaya, yahut ayakta durmaya muktedir olduğu halde oturarak namaz kılmaya işarettir.

Rüyada emeklemek görmek bazen de yolculuktan vazgeçmeye hor ve hakir olmaya yahut düşünce ve gayrette kusur etmeye işarettir. Rüyayı görenin çocuğu yoksa ve çocuklar bir emekliyorsa, fakir ise zengin ve nafakasını temin etmeye gayret sarf etmeye işaret eder.

Rüyada yerlerde, sokaklarda, pis yerlerde emeklemek insanlarla düşüp kalkmaya, bu durumdan kendinizi alıkoymanız gerektiğine işaret eder.

Emeklemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir