Rüyada Elbezi Görmek

Ayrıca bakınız; Bez.

Rüyanızda el bezi görüyorsanız şayet bu durum eş dost akraba topluluğuna yemek vermek, davet vermek ya da bir düğün nişan vb. için yemek hazırlığı yapıp sunacağınız anlamına gelir.

Kişi rüyada elbezi ile temizlik yaptığını gördüyse; bu kendinden soyutlandığını iyileşmeye doğru gittiğini ve başkalaştığını ifade eder. Rüyada yeni el bezi almak bir yolculuğa adım atacağınız anlamına gelir.

Başka bir tabire göre; rüyada el bezi görmek temizlik telaşına gireceğinize, misafir ağırlayacağınıza bunun sonucunda da malınızın bereketinin artacağına işarettir. Kirli elbezi gördüyseniz eğer utanç verici bir durumun, bir olayın gün yüzüne çıkacağına, üzücü bir olayın baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada el bezi ile camları sildiğinizi gördüyseniz bir yere gitmeye niyetleneceksiniz şeklinde yorumlanır. Rüyanızda elbezi ile kapı baca temizliği yapıyorsanız evinizden ya da hayatınızdan size pek hayrı dokunmayan birini çıkaracaksınız demektir.

Elbezi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir