Rüyada Edepsiz Görmek

Rüyada edepsiz biri görmek haddi aşan, hak hukuk tanımayan kimseye delalet eder.

Rüyada edepsizlik yapan kişiyi cezasız bırakmak üstünde hakkınız olmayan bir kişinin yaptığı hataya karşı sessiz kalmak zorunda kalacaksınız şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada edepsiz kişiye cezasını vermek birine çok kızacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada edepsiz bir kişiye hocalık ederek onu doğru yola getirmeye çalıştığınızı gördüyseniz gerçek hayatınızda birinin sizin rehberliğinize ihtiyacı olduğunun işaretidir.

Rüyada edepsiz bir kişiye laf anlatmaya çalıştığınızı ama onun hiç bir şekilde anlattıklarınızdan anlamadığınızı görüp rüyada çaresiz kalıyorsanız kendi sorumluluğunuzda olan bir kişiye söz geçiremeyeceğiniz şeklinde yorumlanır bazen bazı şeyleri oluruna bırakmakta fayda vardır.

 

Edepsiz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir