Rüyada Ahmak / ahmaklık Görmek

Rüya esnasında ahmakça davranmak ya da ahmaklık yapıldığını görmek; maddi anlamda rahatlamaya, ticaret ve tarım işleri ile ilgileniliyorsa büyük oranda kar sağlanılacağına delalet eder.

Rüyada ahmak bir kimse ile karşılaşıp, onun hareketlerine sinirlendiğinizi görmeniz, bazı işlerinizin bir takım aksaklıklara uğrayacağına ve bazı konularda sürüncemede kalacağınıza işarettir.

Rüya esnasında ahmak birini görmek, toprak ürünlerinden bolca faydalanılacağına delalet eder.

Rüyada ahmaklıkla isimlenmek, rızka işaret eder. Bazen de bu rızık buğdaydan olur. Çünkü «hamak = ak-makliki» kelimesinin tersi buğday manasına olan «hamahan» dır. Eğer bu tabirin bunlara delaleti olmazsa ahmaklıkla isimlenmede hayır yoktur.

Ahmak / ahmaklık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir