Rüyada Dana Görmek

Bakınız; Sığır.

Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir.

Çevrenizdekilerin ve yakınlarınızın saygısını, sevgisini ve güvenini kazanıp, para açısından ferahlığa kavuşacağınız anlamındadır. Dana almak bol kazanç ve saygı görmek demektir.

Dana sağlıklı ve güçlü ise kişinin huzura kavuşacağı, amiri tarafından takdir alacağına ve isteklerine kavuşacağına işarettir. Sıska dana ise maddi sıkıntı ve mevki kaybıdır.

Dana kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Dana Görmek” üzerine 8 yorum

  1. Rüyada danaların otladığını görmek ne demektir? Danalar erkekti bir tanesi hariç. Siyah renkli, şişman dişi bir dana vardı danaların içinde ve ben de onların çobanıydım.

  2. Ben rüyamda kahverengi dana gördüm ve korkuyordum bana bir şey yapacak diye ama bir şey yapmadı. Bir tane boynuzu kendine saplanmıştı ama kan yoktu ben de “Ay bu nasıl olmuş?” diyordum. Ne anlama geliyor merak içindeyim? Açıklarsanız sevinirim. Bir tane de inek görmüştüm. Onda bir şey yoktu, öylece duruyordu. Şimdiden teşekkürler.

  3. Rüyada bir kurt köpeği bize ait olduğunu anlamadığım bir ineği koşarak gelip bana sürtünerek geçip ineği boğazından ısırıp öldürüyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

  4. Rüyada yeşil bir arazide danalar ve inekler. Bunları damadım, kocam paylaşıyor. Bunları yorumlarsanız şimdiden teşekkürler.

  5. Rüyamda ellerimi yıkarken bir kapı açıldı ve iki dana kapıdan ilki geldi yanına çok güzel su içti hortumdan akan sudan, diğeri ise ilk önce geldi su içti daha sonra buna saldırdı. Diğer rüyamda ise, koşuyordum bir ara durdum ve bir baktım ayaklarım çamura girmiş. Birden ayrıldım oradan birde örümcek sokmaya kalktı beni ama sokamadı. Birde acayip bir yerdeyim, bir sürü yüzük buluyorum yerde. Hepsini topluyorum yüzüklerin alyans, taşlı yüzük elime alıp bakıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir