Rüyada Çıyan Görmek

Ayrıca bkz: Yılan 

Rüyada görülen çıyan kötü dosta, insanlar arasına fitne fesat sokup insanları birbirine düşüren bozguncuya delalettir. Bu rüya, kişinin doğrudan doğruya düşman kazanacağı ile yorumlanır.

Rüyada çıyan görmek, halk arasında ikilik çıkarmaya çalışan zayıf bir düşmanla tabir olunur.

Rüyada bir çıyan tuttuğunu veya bulduğunu gören kişi, böyle bir kadınla konuşur ve arkadaş olur. Tabirciler çıyan görmenin hayırsız olduğu konusunda birleşmişlerdir.

Çıyan

“Rüyada Çıyan Görmek” üzerine 6 yorum

  1. Rüyamda bir tane çıyanın hızla bana doğru geldiğini görünce korktum ama çıyan aniden bir su birikintisinin içine girdi, çıkamadı, başladı kıvranmaya, öldüğünü görmedim ama ben çok rahatlamıştım tüm korkum geçmişti. Çıyan kıvranırken uyandım hatta bunlar olurken ben konuşuyorum güya yanımda biri varmışta ama görmüyorum ona söylüyorum “Çıyan bana doğru geliyor kaçalım ve tamam çıyan artık boğulur hadi gidelim” diyorum. Ama o kişinin ne sesini duyuyorum ne de kendisini görmüyorum acil yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler.

    1. Rüyada çıyan görmek zayıf bir düşmanınız olacağına işaret eder. Bu zayıf düşman size bir kötülük yapmaya kalkacağı sırada kendi belasını bulacak size zarar veremeyecek demektir. Rüyada ferahlama hissediyor olmanız sonradan fark ediyor olacağınız bu durumu ucuz atlattığınıza sevineceğinizi ve durumun kendi gözlerinizle farkında olacağınızı gösterir. Rüyada bu sıkıntı ve rahatlama anını biriyle paylaşıyor olmanız ancak bu kişiyi bilmemeniz sizin gerçek hayatta bu zayıf düşman konusunu biriyle paylaşacak olmanız ancak o kişinin sizi koruyacak veya durumu değiştirecek gücünün olmadığının göstergesidir. Hayır olsun inşallah.

  2. Evimizin bahçesinde yerde oturuyordum, kuzenimle sohbet ediyorduk. Açık renkli bir çıyan acayip kıvrak üstümde geziniyordu, silkeliyorum, bakıyorum, sırtımda, elimde, yere silkeliyorum gene geliyor. Böyle bir rüya gördüm ve çok etkilendim. Teşekkür ederim, şimdiden.

  3. Merhaba rüyamda bir evin çatısında otların içinde 3 tane sarı çıyan görüyorum. Yıldız şeklinde durmuşlar. Sonra evin çatısını kazıyoruz. Otlarla birlikte büyük bir örtünün içine alıyoruz. “Bunu götürüp çöpte yakalım” diyoruz. Nedir sizce manası?

  4. Yüksek bir yerdeyim. Binanın bahçesinde parmaklığa yaslandım ve ne olduysa parmaklık kırıldı, toprak kaydı. Toprak kayınca toprağın altında yüzlerce çıyan gördüm, birisi beni soktu.

  5. Rüyamda 3 tane yavru çıyan sağ elimi ısırıp kan emmeye başlıyorlar fakat ben üçünü de diğer elimle tutup yere attım elimde biraz morluk oluştu. Yorumu ne olabilir? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir