Rüyada Cüce Görmek

Ayrıca bkz: Boy Görmek

Rüyada cüce görmek, düşman üzerine galip gelmeye delalet eder. Bazen de bu rüya, kısırlık ile tabir edilir.

Rüyada cüce görmek ne anlama gelir, yakınlar tarafından yardıma mazhar olmaya delalet eder.

Rüyada bir cüce ile arkadaşlık ettiğini görmek, kısa bir yolculuğa işarettir.

Rüyada herhangi bir şekilde cüce görmek, istediklerinizin gerçekleşeceği, sıkıntılarınızın azalacağı beklenmedik kazançların olabileceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada cüce görmek tabiri; arzularınızın olacağına, dertlerinizi azalacağına, ummadığınız kazançlar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada cüce görmek ne demek, aile içinde birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Cüce görmek, sevindirici bir haber almaya da delalet eder.

Rüyada sahnede veya herhangi bir yerde bir cüceyi gezerken veya bir temsil sırasında görmek, işlerinizin bozulacağına; bir cüceye yardım ettiğinizi görmek, yaptığınızı bir işten dolayı pişmanlık duyacağınıza delildir.

Rüyada cüce hale gelmek, ömrün kısalmasına veya fitne ve dedikodu çıkmasına işarettir.

Cüce

“Rüyada Cüce Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda arkadaşım cüce vardı. Onun kulakları cüce olduğu için, ben cüce ile arkadaşlık yaptığımdan dolayı benimde kulaklarım cüceydi. Ben ondan yardım istemiştim. Yalnız, hem yardım ediyordu ama yarım yamalak yardım ediyordu. Acaba anlamı nedir?

  2. Kapımın zorlanması sonrası açtığım kapının arkasında duran iri gözlü cüceye sevgiyle yaklaştım, geri kaçtı. Kirpi gibi dikenleri ile elimi kanlar içinde bıraktı. Eşim de onunla kavgaya başladı, onu da yaraladı kanlar içinde gördüm. Korku içinde uyandım. Uzun süredir etkisindeyim. Yorumlarınıza ihtiyaç duymaktayım. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir