Rüyada Cıva Görmek

Ayrıca bkz: Cıvata Görmek

Rüyada cıva görmek, noksan bir şeyin varlığına işaret eder. Bir adam rüyasında cıvaya malik olduğunu görürse bu rüya, o kişinin sözünden döneceğine delalet eder. Çünkü cıva elde avuçta durmaz ve onun muhafazası zordur.

Rüyada cıvayı barometrede yükselir halde görmek, ticarette başarı; alçalırken görmek de başarısızlığa delalet eder.

Rüyada şeffaf bir kap içinde görülen cıva, yaratılışında parlak yetenekler gizli kimseye delalet eder. Yarım kalmış bir işiniz olduğuna gönül işlerinizde başarısızlığa uğrayacağınıza yorulur.

Rüyada cıva almak, emellerinize ulaşamayacağınızı belirtir. Rüyada barometrede cıvayı yüksek görmek ticaret hayatında veya işlerinizde başarı kazanacağınıza işarettir. Alçak görmek ise tam tersi anlamına gelir.

Rüyada cıva içmek, gizli bir olayın insanlar tarafından öğrenileceğine delalet eder.

Rüyada cıva satmak sıkıntılarınızı çevrenizdekilere ve başkalarına yansıtmaktır. Rüya esnasında bir kimse bir insana cıva verdiğini, yahut cıvaya malik olduğunu ya da cıvanın elinde olduğunu görürse, sözünden dönmeye ve ahdını tutmamaya müptela olur.

Rüyada elinde cıva olduğunu gören kimsenin dinde tereddüt etmesine, nefsine uyan halin ve itimad edilmeyen kimse olduğuna işarettir. Rüyada cıva yemek, gam ve kederle yorumlanır.

Rüyasında cıvayla üstünün başının kirlendiğini gören kişi, kadınların etkisi altına girer.

Cıva

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir