Rüyada Cariye Görmek

(Bakınız; Kadın Hizmetçi)
Rüyada cariye görmek, bir yerden gelecek mala yorulur.
Rüyanızda cariye satın aldığınızı görmek; gelir elde edeceğinize,
Cariye sattığınızı görmek; malınızın azalacağına işarettir.
Rüyasında yatağına bir cariye aldığını gören kimse, sevinç ve ferahlığa kavuşur, hasta ise hastalığından kurtulur.
Bu rüya, fakirlikten zenginliğe, zilletten izzete, sanat üzerine sanata, rütbe üzerine rütbeye delalet eder.
Rüya sahibinin yakın zamanda yolculuk yapacağına delalet eder.

Cariye kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir