Rüyada Burç Görmek

Ayrıca bkz: Burçlar (Astronomi), Astroloji

Rüyada koç, aslan ve yay burçları görmek, bir ordunun varlığına; boğa, başak ve oğlak burçları görmek, yönetimi elinde bulunduran bir kişinin oğluna işarettir.

Rüyada ikizler, terazi ve kova burçları görmek, yönetimi elinde bulunduran kişinin işbilir yardımcısına; yengeç, akrep ve balık burçları görmek, yöneticinin sakisine yorulur.

Rüyada görülen koç burcu, ihtişam sahibi biriyle dost olacağınıza; boğa burcu cahil birine işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir.

İkizler burcu, iyi biriyle dost olacağınıza ve dileğinizin gerçekleşeceğine delalettir.

Yengeç burcu, asil olmayan birine işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine; başak burcu; bir çiftçiye işinizin düşeceğine, ancak dileğinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Terazi burcu, bir hakime ya da yargıca işinizin düşeceğine ve vaat ettiği her söze vefa edeceğine; akrep burcu; düşmanınıza veya kötü bir kadına işinizin düşeceğine ve bu yüzden sıkıntı çekeceğinize delalet eder.

Yay burcu, sözü geçen büyük bir kişiye işinizin düşeceğine, dileğinizin gerçekleşeceğine ve böylece çevrenizdekilerin sevgisini kazanacağınıza; balık burcu, temiz kalpli ve hoşgörülü bir yabancıya işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Burç

“Rüyada Burç Görmek” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir