Rüyada Fesleğen (Süs Bitkisi) Görmek

Rüyada fesleğen görmek veya koklamak; mutlu olmaya, neşe ve sevince delalet eder.

Erkeğin fesleğen görmesi

Bir erkeğin rüyasında fesleğen görmesi; o kimsenin kısa sürede hayalini kurduğu bayanla karşılaşacağına delalet eder.

Kadının fesleğen görmesi

Bir kadının rüyasında fesleğen görmesi; o kimsenin büyük bir mala sahip olacağına delalettir.

Bekâr birisinin fesleğen görmesi

Bekâr bir kimsenin rüyasında fesleğen görmesi; o kimsenin varlıklı bir kimse ile hayatını birleştireceğine işaret eder.

Genç birisinin fesleğen görmesi

Genç bir kimsenin rüyasında fesleğen görmesi; kurduğu düşerin en yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder.

Câbiru'l-Mağribî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında ve mevsiminde fesleğen sattığını görmesi; iyiye, mevsimi dışında sattığını görmesi ise; kötü olarak tabir edilmiştir.

Kişinin rüyasında vakitsiz bir fesleğen görmesi; o kişinin düzgün konuşan soylu birisi ile arkadaşlık kuracağına, kişinin rüyasında fesleğen söküp kopardığını görmesi; arkadaş olduğu kişiyle arkadaşlığını bitireceğine işaret eder.

İbn-i Sîrin'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında taze ve güzel renkli güzel kokulu fesleğen görmesi; o kimsenin izzetinin yükseleceğine, kişinin rüyasında soluk bir fesleğen görmesi; rüyayı gören kişinin hasta olacağına delalet eder.

Fesleğen (Süs Bitkisi) kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir