Rüyada Varlık Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada varlık ve refah içinde olduğunu görmek, sonu iyi çıkacak çaba ve gayretlerle yorumlanır. Kendinizi sınıf atlamış olarak bulacağınız günler çok da uzak olmayabilir.

Varlık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Varlık Görmek” için bir yorum

  1. Merhaba. Rüyamda bir varlık gördüm ben uykumdan kalktığımda sanki 3 veya 4 günlük uykudaymışım gibi geldi odada çekyatı ne yaptınız dedim babam da balkon kapısının kenarında yastıklarla elinde tespih oturuyor idi. Annem dedi ki evde bir varlık var nerde dedim o anda yanıma geldi ismi neymiş dedim Mehmet dedi Mehmet abi neden bizi korkutuyorsun diye konuşmaya başladım. Seni kim bir huzurlu yerinden kaldırıp buralara getirdi dedim. Bir gün bizimle yaşadı rahatsız etmedi rüya devam ediyordu, köye gittik köydeki insanlar meydan da toplandı hoca dedi yanında mı eve dedim konuşabilir miyiz dedi evet dedim hoca okumaya başladı hoca dedi seni kim rahatsız etti dedi elinle meydan ad gösterdi ben uyandım ama bir nesne gördüm sadece hafızamda o var. Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir