Rüyada A Harfi Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada “A” harfi görmek, güce işaret eder. Alfabenin ilk harfi yeni ve büyük bir şeyin habercisidir. Bu harf aynı zamanda hayatınızda olan ya da hayatınıza girebilecek bir kişinin de öngörüsü olabilir.

Rüyada A harfinin falınızda çıktığını görmek mutlu olmanıza engel olacak her şeyi ortadan kaldıracak gücü kendinizde bulacaksınız şeklinde de tabir edilir.

Rüyada A harfi görmek yakın zamanda amaçlanan ve hayali kurulan işler için kendinizde güç bulacağınız anlamına gelmektedir. Bu güç sayesinde hayatınızda olumlu anlamda ilkler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Yakınınızdaki kişilerden alacağınız mutlu haberler doğrultusunda hayatınızın yönünü değiştirecek dönüm noktaları ile karşılaşacağınız anlamına da gelmektedir. Haramdan ve hileden uzak, alın teri ile başarılacak kazançların işaretidir. Sizi meşgul edecek işleriniz ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere getiri sağlayacak hayırlı bir yola gireceğinizin göstergesidir.

Ayrıca bkz: Rüyada Harfler Görmek

A Harfi

“Rüyada A Harfi Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda bir ziyafet vardı 3 tane büyük masa herkes yemekleri bekliyordu oturuyordu az sonra az ilerde de benim eskiden aşık olduğum iki insan camdan elma atıyorlardı. Attıkları elma kırılırsa onu yemek zorundaydılar. Böyle bir oyun oynuyorlardı uzun uzun onları izledim az sonra yürüdüm bir baktım okulun bahçesinde yine ziyafet var. Yemek almak içim oturdum bir köşeye, çantamım içimden 1 liraları topluyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir